Noční prohlídky pivovaru Bohemia Regent Třeboň

V letošním roce pro Vás pivovar Regent připravil zajímavé noční prohlídky pivovarem s ochutnávkou piva přímo z ležáckých tanků. Zažít můžete tajemnou noční procházku pivovarem s průvodcem a loučem. Projdete se starým pivovarským podzemím, ochutnáte domácí chléb pečený s použitím pivovarských kvasnic a mláta. Můžete ochutnat i nefiltrované nepasterizované pivo přímo z ležáckých tanků.

Prohlídky se konají každý pátek a sobotu vždy od 21 hodin.

Počet míst je omezen a proto je nutné zarezervovat místa na tel.: 777 357 090.

Pivovar Regent najdete jen několik desítek metrů od našeho ubytování v centru města.

Informace o pivovaru

Pivovar  Regent nabízí všem milovníkům zlatavého moku pivo pod obchodní značkou Bohemia Regent. Pivovar v historickém jádru města Třeboně v jižních Čechách, v blízkosti rybníka Svět a zámeckého parku. Tradice pivovaru sahají až do 14 století. Pivovar nabízí několik druhů piv, také nealkoholické nápoje a destiláty.

U vstupní brány do areálu pivovaru se nachází maloobchodní pivovarská prodejna, kde se kromě piv Bohemia Regent také prodávají reklamní předměty a alkoholické nápoje firmy Fruko Schulz Jindřichův Hradec.

Na nádvoří pivovaru stojí Pivovarská pivnice, kde lze kromě běžně prodávaných druhů piva ochutnat i jinde těžko dostupné kvasnicové pivo.

V létě je v provozu i restaurace na terase s hudbou, s výhledem na městské opevnění a hráz rybníka Svět.

Pivovar Regent pořádá každý rok skvělé kulturní akce, i v letošním roce tomu nebude jinak.

Pivní pohotovost

Pivo si můžete kdykoliv zakoupit v prodejně hned vedle pivovaru. Když je nejhůř, pivovar provozuje také na vrátnici i tzv. „pivní pohotovost“, která je v pohotovosti denně 24 hodin.

Kulturní akce v roce 2014

Pivní slavnosti pivovaru Regent 26. července 2014

Těšit se můžete na bohatý kulturní program a soutěže. Nebude chybět široká nabídka občerstvení a samozřejmě spousta zlatavého moku a dalších produktů značky Regent.

Muzikál POSTŘIŽINY 3. + 4. července 2014

Svérázný soubor muzikál už několik uvádí s velkým úspěchem po celé republice. V Třeboni byly Postřižiny poprvé k vidění v roce 2010. I přes velkou nepřízeň počasí je na nádvoří místního pivovaru vidělo bezmála tisíc nadšených diváků. Letos, stejně jako tehdy, před začátkem představení návštěvníkům zahraje staropražská kapela Třehusk.

Dračí lodě 2014

Datum konání je 7. června 2014, v areálu koupaliště a městské pláže u rybníka Svět, Třeboň. Následuje galavečer s vyhlášením výsledků a slavnostním ceremoniálem předání cen pro závodníky a fanoušky. Připraveno bude bohaté občerstvení a hodnotý kulturní program.

Srdečně Vás zveme do Třeboně na prohlídku pivovaru s ochutnávkou piva, na skvělé kulturní akce a pivní slavnosti. Levné ubytování Třeboň najdete zaručeně u nás, v našich ubytovnách.

Rezervace ubytování

 

 

ubytování Třeboňvolný časfotogalerieRezervace
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím