Loutkové divadlo, kino, divadlo

Loutkové divadlo

Loutkové divadlo má v Třeboni velkou Tradici. Jeho divadelní scénu najdete v místě bývalé výstavní síně Pod věží na Masarykové náměstí. Loutkaři hrají nejen ve svém loutkovém divadle, ale také za dětmi jezdí na výjezdní představení. V letním období hrávají venku; zvláště oblíbená jsou představení v třeboňském zámeckém parku.

Program se dozvíte vždy na facebooku loutkového divadla >>

Kino Třeboň Světozor

Nové kino najdete v Třeboni na hlavním náměstí, promítá denně od 17 a 20 hodin. O víkendech promítá pohádky pro děti. Před filmem si můžete posedět v kinokavárně, která se nachází před vstupem do promítacího sálu.

Rezervaci vstupenek můžete udělat on-line www.kinotrebon.cz nebo na tel. +420 603 412 807 a emailu: kino@kinotrebon.cz

Divadlo J.K.Tyla

Divadlo najdete v Třeboni na hlavním náměstí a může se pochlubit starou a bohatou divadelní tradicí. Divadlo v Třeboni bylo postaveno v roce 1832. Najdete zde několik zajímavosti jako je dřevěný zlacený lustr z buquoyských skláren nebo bohatě zdobenou původní oponu. V divadle svého času také vystoupila Ema Destinová, a prý i Antonín Dvořák.

Divadlo dnes spravuje městské kulturní středisko, které zde pravidelně pořádá divadelní a koncertní představení a v sezóně zajišťuje prohlídky divadla s průvodcem.

Aktuální divadelní program najdete na informačním portálu Třeboňska >>

Přijeďte do Třeboně strávit několik dní dovolenou a navštivte divadlo, kino, koncerty a další kulturní akce. V Třeboni se nudit nebudete!

Rezervace ubytování Třeboň

ubytování Třeboňvolný časfotogalerieRezervace
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím